Podmínky služeb

Rezervaci jízdy provádějte v našem ON-LINE rezervačním systému, který naleznete na našich webových stránkách www.svezenicko.cz v sekci REZERVACE ON-LINE. Zde vyplníte číslo voucheru, zvolíte službu a termín, který Vám vyhovuje a kalendář jej hlásí jako volný. Dále je nutné uvést jméno, příjmení, telefon a email. Tyto údaje jsou velice důležité, abychom na Vás měli přímý kontakt, pokud bychom museli termín jízdy posunout či Vás o čemko-li informovat.

V případě jakýchko-li problémů je možno vždy kontaktovat INFOLINKU: 608 140 092 v provozní době PO-NE / 9:00-17:00 HOD, ale primárně používejte mailovou komunikaci, aby jste i Vy měli potvrzení o požadované změně ... EMAIL: info@svezenicko.cz.

Pokud byla již rezervace provedena a Vy se ze závažných důvodů nemůžete dostavit v rezervovaný termín je nutné nám tuto informaci sdělit na email info@svezenicko.cz a to nejpozději 48 hodin před rezervovaným termínem jinak voucher propadá a to bez jakýchko-li náhrad.

Pokud se nedostavíte v rezervovaný termín na místo konání voucher propadá.

TIP: Pokud někomu darujete voucher, tak rezervaci nedělejte a nechte ji na dotyčném, aby on sám si vybral auto a čas kdy mu to vyhovuje či-li rezervaci udělal sám

DEN KONÁNÍ (rezervovaný termín)

Na rezervovaný termín je povinen se zákazník dostavit 30 min před započetím jízdy, v případě nedodržení si StormGate, s.r.o. vyhrazuje uplatnit STORNO POPLATEK ve výši 300,- Kč. Adresa je uvedena v potvrzovacím emailu, který Vám přijde na základě dokončené rezervace.

Při registraci jízdy je nutné předložit OP (popř. cestovní pas), ŘP sk. B a vytištěný voucher. Poté je sepsána smlouva o krátkodobém pronájmu rezervovaného vozu. Zákazník poté uhradí poplatek za PHM (pokud není uhrazen v rámci voucheru) a také si může dokoupit další nabízené služby spolujezdce 299,-Kč, videozáznam 299,-Kč atd.

Před započetím samotné jízdy Vás instruktor seznámí s ovládáním vozidla a během jízdy bude sedět jako spolujezdec, aby dohlížel na bezpečnost jízdy. Vozidlo budete řídit Vy (popř. pokud chcete, může řídit i instruktor). Počasí ZÁSADNÍM ZPŮSOBEM ovlivňuje styl jízdy v supersportu, kterým bude nutné jet a může být zrušen i sprint na letištní dráze, vše z důvodů bezpečnosti.

Jízda v SUPERSPORTU probíhá na běžných komunikacích, popř. dálnici a v kombinaci s letištěm (pouze lokalita Plzeň), kde je možnost si bez zábran vyzkoušet akceleraci a rychlost vozu. Vstup na letištní plochu je přísně zakázán a to pod pokutou !!! Doprovod může pořídit fotografie s účastníkem přímo u vozu při výjezdu či dojezdu, popř může do bezpečnostní zóny u letištní dráhy.

Jízda v HUMMERU H1 probíhá v areálu letiště Líně u Plzně kde je vybudována terénní OFF-ROAD dráha, kterou tvořili lidé jezdící DAKAR. Zde si doopravdy vyzkoušíte co je Hummer schopen vyjet. Jízda probíhá v Hummeru H1 či-li žádná komerční verze. Na OFF-ROAD dráhu se dostanete dle šipek v areálu. Vůz necháte zaparkovaný vedle startu a instruktor si Vás zde v rezervovaný čas vyzvedne.

Jízda v MONSTER-TRUCKU probíhá v areálu letiště Líně u Plzně kde je vybudována terénní OFF-ROAD dráha, kterou tvořili lidé jezdící DAKAR, dráha je upravená také pro MONSTER-TRUCK kde je možno i přejíždět vraky vozidel. Na OFF-ROAD dráhu se dostanete dle šipek v areálu. Vůz necháte zaparkovaný vedle startu a instruktor si Vás zde v rezervovaný čas vyzvedne.

Jízda v ARIEL ATOM 3 probíhá na letišti v Líních u Plzně, kde se klient nemusí bát běžného provozu. Pokud máte vlastní helmu, můžete si ji vzít na jízdu, každopádně Vám bude poskytnuta zdarma před započetím jízdy. V případě deštivého počasí není možné jízdu uskutečnit z důvodu bezpečnosti.

ŠKOLA SMYKU probíhá ve dvou částech. Teoretická část probíhá ve školící místnosti hned vedle kanceláře, praktická část probíhá vedle rolovací dráhy - přejezd na místo praktické části je dělám hromadně za přítomnosti instruktora. Jízdy se provádějí ve vlastních vozech klientů. Začátek kurzu je vždy v 9:00 hodin. Na místo konání je nutné se dostavit 30 minut před zahájením kurzu z důvodu prezentace a přeparkování vozu. Předpokládaný konec kurzu je cca v 15:30 hodin. Jakého-li případné poškození vozu způsobené řidičem, neuposlechnutím instrukcí či od kuželů není možné nárokovat na provozovateli služby.

DALŠÍ UJEDNÁNÍ A PODMÍNKY

Pokud zákazník není schopen využít voucher v době platnosti, může ho přenechat svému známému - voucher je přenosný. Zakoupený voucher nemůžeme vzít zpět a vrátit peníze, jelikož byl zakoupen ve slevové akci. Definitivní výše PHM se určuje vždy k 1.4. daného roku. V případě, že provozovatel není schopen poskytnout jízdu v rezervovaný termín, budete kontaktováni. Není-li schopen provozovatel z jakéhokoli důvodu poskytnout jízdu v objednaném voze, je poskytnut náhradní vůz z nabídky bez nároku na vrácení peněz či jiné náhrady. Nezapomínejme na to, že auta jsou pouze stroje a může dojít k technické závadě. Provozovatel má právo jízdu uskutečnit na jiné adrese (v rámci celé ČR) bez udání důvodů - o této skutečnosti, by jste byli včas informováni na email či telefon uvedený v rezervaci.

V případě nejasností nás kontaktujte na INFOLINCE 222 703 283 (automat s nejčastějšími dotazy) nebo 608 140 092, ale nejlépe vždy písemně na info@svezenicko.cz

Budeme se na Vás těšit a věříme, že se službou budete maximálně spokojeni.