Podmínky a základní pokyny pro zákazníka

< < zpět

REZERVACE:

Rezervaci jízdy provádějte v našem ON-LINE rezervačním systému, který naleznete na našich webových stránkách www.svezenicko.cz v sekci REZERVACE ON-LINE. Zde vyplníte jméno, příjmení, GSM, e-mail (telefon i e-mail jsou velice důležité, abychom na Vás měli přímý kontakt, pokud bychom museli termín jízdy posunout či Vás o čemkoli informovat) a poslední údaj je číslo voucheru - zde máte nápovědu v podobě ikon jednotlivých slevových portálů, kde po kliknutí máte červeně označeno kde se číslo voucheru nachází, je potřeba jej zadat v přesné podobě jako je na voucheru. (Pokud Vám systém napíše, že číslo voucheru není platné tak prosím vyčkejte max. 3 dny, jelikož čísla voucherů ze slevových portálů se nahrávají do systému dvakrát týdně.) Poté se dostanete do ON-LINE rezervačního kalendáře kde si již vyberete pouze auto, den a čas (zde uvidíte kdy je volno, kdy je obsazeno) a poté Vám přijde potvrzovací e-mail.
V případě jakýchkoli problémů je možno vždy kontaktovat INFOLINKU: 608140092 v provozní době PO-NE / 9:00-17:00 hod či INFOMAIL: info@svezenicko.cz. Již uskutečněnou rezervaci je možné zrušit maximálně 48 hod předem nebo poté voucher propadá.
Pokud byla již rezervace provedena a Vy se ze závažných důvodů nemůžete dostavit na jízdu a budete se přerezervovávat 48 hod před jízdou, je potřeba kontaktovat INFOLINKU či INFOMAIL (přerezervace z Vaší strany již není možná).
Pokud máte kombinovanou službu či-li např. 15 min Ferrari a 15 min Hummer je potřeba zarezervovat oba dva časy najednou (v on-line kalendáři se Vám zobrazí dvě kalendářní okna).

TIP: Pokud někomu darujete voucher, tak rezervaci nedělejte a nechte ji na dotyčném, aby on sám si vybral auto a čas kdy mu to vyhovuje či-li rezervaci udělal sám.

JÍZDA V DEN KONÁNÍ (rezervovaný termín)

Na vybraný termín jízdy je povinen se zákazník dostavit 30 min před započetím jízdy, v případě nedodržení si SVEZENÍČKO vyhrazuje uplatnit STORNO POPLATEK ve výši 300,- Kč. Adresa Letiště Líně u Plzně (mapku naleznete na našem web v sekci Kde nás najdete).Při registraci jízdy je nutné předložit OP (popř cestovní pas), ŘP sk B a vytištěný voucher, poté je sepsána smlouva o krátkodobém pronájmu rezervovaného vozu. Zákazník poté uhradí poplatek za PHM a také si může dokoupit další nabízené služby spolujezdce 299,- Kč, videozáznam 299,- Kč atd. a dále využít našeho občerstvení.
Před započetím samotné jízdy Vás instruktor seznámí s ovládáním vozidla a během jízdy bude sedět jako spolujezdec, aby dohlížel na bezpečnost jízdy. Vozidlo budete řídit Vy (popř. pokud chcete zažít sportovní jízdu, může řídit i instruktor)
Samotná jízda probíhá na běžných komunikacích, popř dálnici a v kombinaci s letištěm kde je možnost si bez zábran vyzkoušet akceleraci a rychlost vozu. Vstup na letištní plochu je přísně zakázán a to pod pokutou !!! Doprovod může pořídit fotografie s účastníkem přímo u vozu při výjezdu či dojezdu, popř může do bezpečnostní zóny u letištní dráhy.

Jízda v HUMMERU H1 probíhá v areálu letiště Líně u Plzně kde je vybudována terénní OFF-ROAD dráha, kterou tvořili lidé jezdící DAKAR. Zde se doopravdy vyzkoušíte co je Hummer schopen vyjet. Jízda probíhá v Hummeru H1 či-li žádná komerční verze. Na OFF-ROAD dráhu se dostanete dle šipek v areálu, vůz necháte zaparkovaný vedle startu.

Jízdy na VZNÁŠEDLE probíhají na travnaté ploše mezi rolovací a hlavní ranveí. Na jízdu na VZNÁŠEDLE se dostanete dle šipek v areálu, vůz necháte zaparkovaný před vjezdem na rolovací dráhu. Je přísný zákaz vjet či zaparkovat přímo na letištní dráze.

ŠKOLA SMYKU probíhá ve dvou částech. Teoretická část probíhá ve školící místnosti hned vedle kanceláře, praktická část probíhá vedle rolovací dráhy - přejezd na místo praktické části je dělám hromadně za přítomnosti instruktora. Jízdy se provádějí ve vlastních vozech klientů.

DALŠÍ UJEDNÁNÍ A PODMÍNKY

Pokud zákazník není schopen využít voucher v době platnosti, může ho přenechat svému známému - voucher je přenosný.
Zakoupený voucher nemůžeme vzít zpět a vrátit peníze, jelikož bych zakoupen ve slevové akci.
Není-li schopen provozovatel z jakéhokoli důvodu poskytnout jízdu v objednaném voze (havárie, porucha atd.) je poskytnut náhradní vůz z nabídky
Není-li schopen provozovatel z jakéhokoli důvodu poskytnout jízdu na letištní dráze (mimořádné uzavření pronajímatele) tak bude jízda uskutečněna celá v běžném provozu
Definitivní výše PHM se určuje vždy k 1.4. daného roku