Home Možnost ubytování

Možnost ubytování

Nabízíme Vám možnost ubytování za zvýhodněné ceny u našich smluvních partnerů. Prodlužte si pobyt a poznejte zajímavosti v Plzni a okolí.
Stačí si vybrat, který z hotelů Vám nejvíce vyhovuje a poté nás kontaktujte na zajištění rezervace.

Image 0 -

Hotel IBIS

Moderní a nový hotel, který je otevřen od srpna roku 2009. Nachází se na okraji města v klidné části Borská pole pouhých 5 minut od našeho areálu a přitom je dostupný i centru města. Velkou výhodou je snadná dostupnost z dálnice D5 spojující Nurnberg (DE) a Prahu.

Hotel Angelo

Image 0 -

Angelo Hotel Plzeň nabízí nejen vynikající ubytování, ale také určitý životní styl a pocit komfortu. Hotel se nachází přímo v centru. Směs sytě černých, korálově červených, žlutých a bílých tónů v kombinaci s nábytkem a doplňky z Dálného východu vytvářejí představu netradičního, současného moderního designu. Jeho jedinečný design vás upoutá na první pohled. Mnoho zajímavých historických památek města Plzně, jako jsou plzeňské pivovarské muzeum, historické centrum nebo židovská synagoga jsou vzdálené jen pár minut od hotelu. Angelo Hotel se nachází přímo naproti světově proslulému pivovaru Plzeňský Prazdroj.

Image 0 -

Hotel Primavera

Hotel PRIMAVERA je moderní nově vybudovaný 4 hvězdičkový hotel v Plzni. Výhodou hotelu je velmi dobrá dostupnost od dálnice D5 (3 min autem) spojující Prahu s Nürnbergem (DE). Hotel se nachází v klidném prostředí městské části Bručná, ne však daleko od centra města. Nákupní centrum a multikino je nedaleko hotelu (1 min autem).