Home

Adrenaline experiences Praque

Naše společnost SVEZENÍČKO sídlí ve městě Praha, Plzeň a nabízí získat neopakovatelné adrenalinové zážitky, jakými je jízda snů. V naší nabídce, kterou jízda snů zahrnuje, je jízda ve Ferrari, jízda Hummerem nebo jízda na vznášedle. Adrenalinové zážitky jsou cenově dostupné, není třeba platit žádnou kauci nebo pojištění. Pokud chcete prožít adrenalinové zážitky, stačí si zarezervovat termín a vybrat si, zda se Vaše jízda snů uskuteční jako jízda ve Ferrari, jízda Hummerem nebo jízda na vznášedle. Aby bylo možné si adrenalinové zážitky vychutnávat plnými doušky, je našim zákazníkům po celou dobu, kdy je jejich jízda snů realizována, k dispozici zkušený instruktor. Úkolem instruktora je vše vysvětlit a postarat se o bezpečnost tak, aby jízda snů představovala jedinečné adrenalinové zážitky pro naše zákazníky.

School of skid

Mezi adrenalinové zážitky, které nabízí firma SVEZENÍČKO, patří škola smyku. Škola smyku bývá označována také jako kurz bezpečné jízdy. Škola smyku je vhodná nejen pro řidiče začátečníky, ale i pro zkušené řidiče. Kurz bezpečné jízdy neboli škola smyku vás připraví na nejrůznější krizové a nebezpečné situace, které by se vám mohly na silnici přihodit. Škola smyku vám pomůže získat zkušenosti a osvojit si dovednosti, které vám mohou zachránit život!

Ride of dreams

Ve městě Praha, Plzeň je možné prožít adrenalinové zážitky, které přináší jízda snů od společnosti Storm Gate, s.r.o. Jízda snů může být uskutečněna jako jízda ve Ferrari, jízda Hummerem či jako jízda na vznášedle. Jízda snů poskytuje adrenalinové zážitky, které zůstávají na celý život. Jízda snů může být také vhodným dárkem pro Vaše blízké. Výběr, jaká bude právě Vaše jízda snů, je jen na Vás!

Ride in Ferrari

Jízda snů, kterou můžete prožít díky společnosti SVEZENÍČKO, může být uskutečněna jako jízda ve Ferrari. Jízda ve Ferrari Vám umožní svézt se v jednom z nejrychlejších vozů světa. Jízda ve Ferrari je jízdou ve sportovním voze, který proslul účastí v automobilových závodech Formule 1. Jízda ve Ferrari Vás jistě obohatí o neopakovatelné adrenalinové zážitky.

Ride in Hummerem

Jízda Hummerem je další jízda snů, kterou nabízí společnost SVEZENÍČKO. Jízda Hummerem přináší bezesporu jedinečné adrenalinové zážitky. Jízda Hummerem probíhá na off-road polygonu. Jízda Hummerem zaujme všechny, kteří rádi překonávají svahy, stoupání či brodění. Jízda Hummerem umožní řízení vozu, který se stal americkou legendou.

Ride on hovercraft

Jako další jízda snů, kterou nabízí společnost SVEZENÍČKO, je nabízena jízda na vznášedle. Jízda na vznášedle je uskutečňována pouze vzduchem a po zemi prakticky nejezdí, proto vznášedlo snadno překonává lehké nerovnosti a překážky. Jízda na vznášedle je jízdou v nejneobvyklejším vozidle, které můžete spatřit.

Do not overlook


Action prices


 
 

Start here
Online reservation
Dear customers discount portals, please select portal where you purchased your voucher.
Start here

News


16
12
ROADSHOW IN SCANDINAVIA
In summer 2015 we will visit Finland, Sweden,Norway and Denmark and people from these countries will have chance to try and drive our supersports. So do not miss your chance.
10
03
Ariel Atom 3
Now you have a chance of a ride in one of the fastest cars in the world. Absolutely unique experience, which is different from other cars. Speeding which you have never experienced before.
 
12
06
Extension of our services – Hummer
Hummer H1 is a civil off-road vehicle, constructed on the base of HMMWV-M998, construction was subordinated to the best riding qualities of off-road conditions.
03
09
WWW.SVEZENÍČKO.CZ
Our company SVEZENÍČKO, will enable you a ride in the fastest vehicles in the world, in Hummer on off road polygon or on hovercraft ...
 
 
View all news